Grafický design


Grafický designNakreslím profesionální logo a kompletní corporate identity pro vaši potřebu. S citem pro detail dám tvář produktům díky obalovému designu, který završíme produktovým katalogem. Vše v jednom vizuálním stylu. Dejte svému podnikání moderní tvář, která je vidět!

Web & online design


Web & online designZačínáte podnikat na internetu a chcete být vidět? Připravím vše od grafiky, přes kódování až po úspěšné spuštění. Může se jednat o webové stránky pro živnostníky až pro nadnárodní společnosti. Stejně tak vytvořím jedno-produktový e-shop až po e-shop s tisíci produkty.

Polepy aut


Polepy autChcete být vidět nejen na internetu? Pro vaši společnost vytvořím profesionální polepy aut, které budou korespondovat s celkovou firemní identitou. Dejte svým firemním autům jednotnou tvář. Postarám se o kompletní realizaci - od návrhu až po tisk a polep.

Firemní textil

Firemní textil


Graficky navrhnu firemní textil - výšivky, potisk triček, ale i další oblečení s Vaším logem. Trika, bundy, kalhoty, čepice atd, a vše co budete potřebovat vytvořím podle vašich potřeb. Chcete textil pro vás sportovní klub? Vše pochopitelně v jednotném firemním designu.

Reklamní předměty


Reklamní předmětyReklamní a dárkové předměty? Kreativitě se meze nekladou – vytvořím grafickou podobu všemu, co budete potřebovat. Od obalu bonbónu přes firemní tužky až po kravaty, mikiny, nebo třeba hrníčky a kalendáře. To vše vytvořím pro vaši společnost, nebo sportovní klub.

Prezentační systémy & Signmaking


Prezentační systémy & SignmakingBuďte vidět i navenek. Hledáte vhodné reklamní poutače, venkovní bannery, označení a navigaci vaši společnosti? Připravím vše od grafiky až po instalaci a to nejen reklamy, ale také polepu výloh, výlepu reklam a to jak menší a větší plochy. Propagujte svoje podnikání!

Foto & video

Foto & video


Je vaše podnikání založeno na kvalitních fotografiích ať už produktů nebo služeb? Cvaknu Vám profesionální produktové fotografie, ale i videoshoty, které dokonale představí vaši společnost společnost, zaměstnance a případně i produkty a služby.

Tisk

Tisk


Tiskoviny, které navrhnu mohu také tisknout a to ať se jedná o digitální, ofsetový nebo sublimační tisk. Možnost je také zajistit tisk kompletních firemních tiskovin jako jsou vizitky, letáky a další propagační materiály - velkoformátové i málo a více nákladové tisky.

Copywriting


CopywritingChybí vašemu podnikání prodejní texty, popisky produktů nebo snad jejich recenze? Naplním vaše webové stránky nebo internetový obchod prodejními texty, které budou jednak žádané ve vyhledávačích, ale také dokonale popíšou produkty a služby, které nabízíte.